Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všestrannost

14. 11. 2009

Všestrannost

Největší úspěchy

 rok 2009 - 3. místo na Mistrovství ČR, 1. a 2. místo na Oblastním mistrovství

rok 2008 - 1., 2., 4., 4., 5. a 5. místo na Oblastním mistrovství

rok 2007 - 1. a 3. místo na Oblastním mistrovství

rok 2006 - 1., 2., 3. a 4. místo na Oblastním mistrovství

rok 2005 - dvakrát 3. a 5. místo na Oblastním mistrovství

rok 2004 - 3. a 4. místo na Oblastním mistrovství

rok 2003 - 5. místo na Mistrovství ČR, 2. a 4. místo na Oblastním mistrovství

rok 2002 - 4. místo na Mistrovství ČR

 

rok  2009

17. 5.   Rudná pod Pradědem   

            Monika Dudová s Durangem - 1. místo (pony -11)

            Lenka Dostálová s Citem - 3. místo (pony -11)

            Inka Saparová s Delmorou - 5. místo (pony -11)

            Hana Dostálová s Cindarellou

5. -7. 6.           Šumperk

            Vladimír Sapara s Tethys

20. - 21. 6.      Žadlovice - Zlatá podkova, Oblastní mistrovství

            Hana Dostálová s Citem - 1. (OM) a 1. místo (pony P -10)

            Monika Dudová s Durangem - 2. (OM) a 2. místo (pony ZK -8)

            Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 6. (OM) a 6. místo (pony P -10)

            Inka Saparová s Delmorou - 7. (OM) a 7. místo (pony P -10)

            Lenka Dostálová s Irsinou - 9. (OM) a 9. místo (pony P -10)

            Barbora Podsklanová s Likenem

            Vladimír Sapara s Tethys

 

rok 2008

3. 5.     Rudná pod Pradědem 

            Hana Dostálová s Citem - 2. místo

            Vladimír Sapara s Dianou - 3. místo

            Inka Saparová s Delmorou - 5. místo

            Hana Hanáková s Durangem - 3. místo (soutěž s velkými koňmmi)

6. - 8. 6.          Šumperk

            Hana Hanáková s Durangem - 3. místo

            Petra Přidalová s Lukem - 6. místo

20. - 22. 6.      Oblastní mistrovství ve všestrannosti - Žadlovice

            Hana Dostálová s Citem - 1. místo (kategorie mladší děti)

            Monika Dudová s Irvínou - 4. místo (kategorie mladší děti)

            Barbora Podsklánová s Bohemian Freyrem - 5. místo (kategorie mladší děti)

            Hana Hanáková s Durangem - 2. místo (kategorie starší děti)

            Petra Přidalová s Lukem - 4. místo (kategorie starší děti)

            Vladimír Sapara s Dianou - 5. místo (kategorie starší děti)

21. - 24. 8.      Finále Zlaté podkovy - Humpolec

            Hana Hanáková s Durangem - 2. místo

28. - 29. 10.    Mistrovství ČR ve všestrannosti - Pardubice

            Hana Hanáková s Durangem - 8. místo (kategorie starší jezdci)

            Petra Přidalová a Lukem - 13. místo (kategorie starší jezdci)

            Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - nedokončila (kategorie mladší jezdci)

            Hana Dostálová s Citem - nedokončila (kategorie mladší jezdci)

            * kategorii mladších jezdců dokončily pouze dvě dvojice

 

rok  2007

3. 5.     Rudná pod Pradědem 

            Kateřina Kučerová - 1. místo

            Hana Dostálová - 3. místo

25. - 27. 5.      Všestrannost Šumperk

            Kateřina Kučerová - 5. místo

15. - 17. 6.      Žadlovice – Oblastní mistrovství ve všestrannosti

            Kateřina Kučerová - 1. místo (oblastní mistrovství), 1.místo (otevřená soutěž)

            Andrea Žváčková - 3. místo (oblastní mistrovství)

            Hana Hanáková - 4. místo (oblastní mistrovství), 6. místo (otevřená soutěž)

14. - 16. 9.      Žadlovice - Mistrovství ČR ve všestrannosti

            Hana Dostálová - 2. místo (kategorie mladší jezdci)

            Kateřina Kučerová - vyloučena (kategorie mladší jezdci)

            Hana Hanáková - 10. místo (kategorie starší jezdci)

 

 rok  2006

7. 5.     Rudná pod Pradědem             

            Tereza Polesová s Citem - 2. místo

            Tereza Polesová s Dianou - 4. místo

            Tereza Polesová s Durangem - dokončila bez umístění

            Andrea Žváčková s Delmorou - 4. místo

            Kateřina Kučerová s Irsinou - vyloučena

            Petra Přidalová s Likenem - vyloučena

16. - 18. 6.      Žadlovice

            Andrea Žváčková s Delmorou - dokončila bez umístění

            Kateřina Němcová s Irvínou - dokončila bez umístění

28. - 30. 7.      Šumperk

            Tereza Polesová s Dianou - 3. místo

            Tereza Polesová s Durangem - nedokončila

20. 8.   Derby v Náměšti na Hané

            Tereza Polesová s Dianou - 2. místo

            Petra Přidalová s Likenem - 4. místo

            Andrea Žváčková s Delmorou - 5. místo

            Kateřina Kučerová s Irvínou - 6. místo

            Tereza Polesová s Durangem - 9. místo

            Hana Dostálová s Citem

22. - 24. 9.      Oblastní mistrovství Žadlovice

            Andrea Žváčková s Delmorou - 1. místo (oblastní mistrovství), 2. místo (otevřená soutěž)

            Tereza Polesová s Dianou - 3. místo (oblastní mistrovství), 4. místo (otevřená soutěž)

            Tereza Polesová s Durangem - 4. místo (oblastní mistrovství), 5. místo (otevřená soutěž)

            Kateřina Kučerová s Irvínou - 2. místo (oblastní mistrovství-mladší jezdci), 6. místo (otevřená soutěž)

            Petra Přidalová s Likenem - nedokončila kvůli nejezdeckému úrazu