Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skokové závody

14. 11. 2009

Skokové závody

 

Největší úspěchy

 

rok 2009 - 1. místo na Mistrovství ČR a 3.místo na Oblastním mistrovství

rok 2008 - dvakrát 1. a 3. místo na Oblastním mistrovství

rok 2006 - 2. a 3. místo na Mistrovství ČR, 1. místo na Oblastním mistrovství

rok 2005 - 1., 2. a 4. místo na Oblastním mistrovství

rok 2004 - 1. místo na Mistrovství ČR, účast na mezinárodních závodech v Polsku, 1. a 3. místo na Oblastním mistrovství

 

 rok  2009

8. 3.     Frenštát pod Radhoštěm – hala           

            Monika Dudová s Durangem - 1. (ZL -7) a 2. místo (L -15)

            Barbora Podsklanová s Likenem - dvakrát 3. místo (ZL -9, L -15)

            Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - 4. místo (ZL -9)

28. 3.   Trojanovice - v hale

            Lenka Dostálová s Cindarellou - 2. místo (stupňovaná obtížnost do 60cm -13)

            Barbora Podsklanová s Likenem - 4. (L -17) a 12. místo (ZL -25)

            Monika Dudová s Durangem - 7. (L -17) a 6. místo (ZL -25)

            Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - 7. (stupňovaná obtížnost do 60cm-13) a 18. místo (ZL -25)

            Inka Saparová s Delmorou - 8. (L -17) a 10. místo (ZL -25)

            Hana Dostálová s Citem - 13. (L -17) a 11. místo (ZL -25)

            Vladimír Sapara s Tethys - 16. místo (L -25)

4. 4.     Třeština - Háj – Hobby závody

            Lenka Dostálová s Citem - 1. (DF 50/60 pony -8) a 7. místo (DF 60/70 -27)

            Barbora Podsklanová s Likenem - 2. (DF 50/60 pony -8) a 3. místo (DF 60/70 -27)

            Monika Dudová s Durangem - 2. (DF 60/70 -27) a 11. místo (DF 80/90 -26)

            Inka Saparová s Delmorou - 3. (DF 50/60 pony -8) a 8. místo (DF 60/70 -27)

            Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - 4. (DF 50/60 pony -8) a 24. místo (DF 60/70 -27)

            Hana Dostálová s Cindarellou - 5. (DF 60/70 -27) a 8. místo (DF 80/90 -26)

            Hana Dostálová se Silberlocke - 7. (DF 60/70 -27) a 13. místo (DF 80/90 -26)

            Monika Dudová s Irvínou - 7. (DF 50/60 pony -8) a 27. místo (DF 60/70 -27)

            Vladimír Sapara s Tethys - 10. (DF 60/70 -27) a 12. místo (DF 80/90 -26)

19. 4.   Třeština Háj – Hobby závody

            Barbora Podsklanová s Likenem - 2. místo

            Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 3. místo

            Hana Dostálová s Cindarellou - 2. a 4. místo

            Vladimír Sapara s Tethys - 3. místo

            Lenka Dostálová s Citem - dvakrát 4. místo

            Monika Dudová s Durangem - 5. místo

26. 4.   Trojanovice

            Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 1. (ZL -19) a 15. místo (L -19)

            Barbora Podsklanová s Likenem - 4. (L -19) a 13. místo (S -14)

            Inka Saparová s Delmorou - 5. (S -14) a 6. místo (L -19)

            Monika Dudová s Durangem - 8. (S -14) a 16. místo (L -19)

            Vladimír Sapara s Tethys - 9. místo (L -19)

9. 5.     Hradec nad Moravicí

            Inka Saparová s Delmorou - 1. (S -10) a 7. místo (L -11)

            Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 2. (do 70cm -5) a 11. místo (L -11)

            Barbora Podsklanová s Likenem - 2. (L -11) a 9. místo (S -10)

            Monika Dudová s Durangem - 4. (L -11) a 8. místo (S -10)

            Lenka Dostálová s Irsinou - dvakrát 5. místo (L -11, S -10)

            Vladimír Sapara s Amálkou - Amálka jela poprvé (ukázky do 40 a 50cm)

            Hana Dostálová s Cindarellou - 6. (L -11) a 7. místo (S -10)

23. 5.   Sobotín

            Barbora Podsklanová s Likenem -1. (S -12) a 4. místo (šampionát Olomouckého kraje L -13)

            Inka Saparová s Delmorou - 4. (S -12) a 6. místo (šampionát Olomouckého kraje L -13)

            Lenka Dostálová s Citem - 5. (S -12) a 7. místo (L -11)

            Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 5. místo (L -11) a vyloučena (šampionát Olomouckého kraje L -13)

            Monika Dudová s Durangem - 6. (S -12) a 9. místo (šampionát Olomouckého kraje L -13)

            Lenka Dostálová s Irsinou - 7. (S -12) a 10. místo (šampionát Olomouckého kraje L -13)

            Hana Dostálová se Silberlocke - 8. (šampionát Olomouckého kraje L -13) a 11. místo (S -12)

30. - 31. 5.      Dubicko

            Monika Dudová s Durangem - 2. (S -11) a 9. místo (L -20)

            Barbora Podsklanová s Likenem - 4. (S -11) a 13. místo (L -20)

            Hana Dostálová se Silberlocke - 5. místo (DF 100/110 -34)

            Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 6. (L -20) a 7. místo (S -11)

13. 6.   Hradec nad Moravicí

            Monika Dudová s Durangem - 4. (S -11) a 4. místo (ST -6)

            Inka Saparová s Delmorou - 5. (ZL -13) a 6. místo (S -11)

            Vladimír Sapara s Amálkou

14. 6.   Dubicko

            Hana Dostálová se Cindarellou - 2. místo (DF 80/80 -20)

            Hana Dostálová se Silberlocke - 5. (DF 80/90 -20) ? místo (DF 100/110)

            Lenka Dostálová s Irsinou - 5. místo (DF 60/70 -20)

28. 6.   Dubicko

            Inka Saparová s Delmorou - 2.(L -17) a  3. místo (S -12)

            Vladimír Sapara s Tethys - 3. místo (ZL -6)

            Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 6. (L -17) a 2. místo (S -12)

            Hana Dostálová se Silberlocke - 8. (L -17) a 9. místo (S -12)

            Lenka Dostálová s Citem - 9. místo (L -17)

            Barbora Podsklanová s Likenem - 11. místo (L -17)

            Hana Dostálová s Cindarellou - 13. (L -17) a 9. místo (S -12)

11. 7.   Trojanovice

            Inka Saparová s Delmorou - 6. (S -16) a  8. místo (L -15)

            Vladimír Sapara s Tethys - 6. (ZL -17) a 11. místo (L -15)

18. 7.   Hradec nad Moravicí

            Hana Dostálová s Cindarellou - 2. (L -11) a 3. místo (ZL -9)

            Hana Dostálová se Silberlocke - 7. (L -11) a  2. místo (S -11)

21. - 23. 8.      Zduchovice - Mistrovství ČR ve skocích a drezúře

Lenka Dostálová s Irsinou - 1. (zahajovací soutěž ZLP 8-12 let pony S -8) a 7. místo (Šampionát nadějí - "MČR" -8)

Inka Saparová s Delmorou - 1. (zahajovací soutěž ZLP 8-12 let pony A -19) a 10. místo (MČR -19)

Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 6. (zahajovací soutěž ZLP 8-12 let pony A -19) a 10. místo (MČR -19)

Lenka Dostálová s Citem - 10. (zahajovací soutěž ZLP 8-12 let pony A -19) a 8. místo (MČR -19)

Barbora Podsklanová s Likenem - 14. (zahajovací soutěž ZLP 8-12 let pony A -19) a 15. místo (MČR -19)

Hana Dostálová se Cindarellou - 13. (zahajovací soutěž ZLP 8-12 let do 148cm KHV -17) a 1. místo (MČR -18)

Hana Dostálová se Silberlocke - 11. (zahajovací soutěž ZLP 8-12 let do 148cm KHV -17) a 13. místo (MČR -18)

Monika Dudová s Durangem - 20. (zahajovací soutěž LP 13-16 let do 148cm KHV -23) a 14. místo (MČR -23)

 

 rok  2008

29. 3.   Trojanovice - v hale    

            Lenka Dostálová s Likenem - 1. místo

            Hana Dostálová s Citem - 2. a 6. místo

5. 4.     Třeština - Háj - veřejný trénink

            Petra Přidalová s Lukem - 2. místo

            Lucie Dudová s Delmorou - 3. místo

            Lenka Dostálová s Likenem - 4. a 6. místo

13. 4.   Žadlovice

            Hana Dostálová s Citem - 2. místo

            Hana Hanáková s Durangem - 3. a 4. místo

27. 4.   Rudná pod Pradědem - veřejný trénink

            Petra Přidalová s Lukem - 2. a 5. místo

1. 5.     Třeština - Háj

            Vladimír Sapara s Gay Glory - 5. místo

            Barbora Podsklanová s Marselou - dvakrát 6. místo

8. 5.     Olomouc - Řepčín

            Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - 2. a 3. místo

            Inka Saparová s Delmorou - 2. místo

            Hana Hanáková s Durangem - 4. místo

            Vojtěch Hanák s Irsinou - 5. místo

            Lenka Dostálová s Likenem - 5. místo

17. 5.   Sobotín

            Inka Saparová s Delmorou - 4. s 6. místo

            Barbora Podsklanová s Marselou - 6. místo

18. 5.   Rudná pod Pradědem

            Barbora Podsklanová s Marselou - 1. místo

            Petra Přidalová s Lukem - 1. a 5. místo

            Inka Saparová s Delmorou - 2. místo

24. 5.   Troubelice - veřejný trénink

            Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - 1. místo

            Inka Saparová s Delmorou - 1. místo

            Inka Saparová s Gay Glory - 5. místo

            Monika Dudová s Irvínou - 2. místo

            Barbora Podsklanová s Marselou - 3. místo

            Vladimír Sapara s Dianou - 4. místo

31. 5.   Třeština - Háj

            Hana Dostálová s Citem - 2. a 5. místo

            Inka Saparová s Delmorou - 3. místo

7. - 8. 6.          Trojanovice - Oblastní mistrovství ve skocích a drezúře

            Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - 1. místo (OM - 1 kategorie), 2. místo (menší soutěže)

            Hana Dostálová s Citem - 1. místo (OM - 2 kategorie), 5. místo (menší soutěže)

            Barbora Podsklanová s Marselou - 6. místo (OM - 2 kategorie)

            Inka Saparová s Delmorou - 3. místo (zahajovací soutěž), 7. místo (OM - 2 kategorie), 1. místo (menší soutěže)

            Monika Dudová s Irvínou - 3. místo (OM - 3 kategorie)

            Lenka Dostálová s Irsinou - 5. místo (menší soutěže)

29. 6.   Třeština - Háj  

            Inka Saparová s Delmorou - 2. a 5. místo

5. 7.     Prostřední Bečva

            Vojtěch Hanák s Likenem - 1. a 4. místo

            Hana Dostálová s Citem - 4. a 6. místo

13. 7.   Trojanovice

            Vladimír Sapara s Dianou - 1. místo

            Inka Saparová s Delmorou - 4. a 5. místo

19. 7.   Rudná pod Pradědem

            Monika Dudová s Irvínou - 1. místo

20. 7.   Hradec nad Moravicí

            Hana Dostálová s Citem - 2. a 3. místo

            Vladimír Sapara s Dianou - 3. a 4. místo

3. 8.     Prostřední Bečva

            Hana Dostálová s Citem - 3. a 5. místo

            Lenka Dostálová s Irsinou - 4. místo

8. - 10. 8         Frenštát pod Radhoštem - Mistrovství ČR ve skocích a drezúře

            Vojta Hanák s Likenem - 1. místo (zahajovací soutěž)

            Lenka Dostálová s Irsinou - 2. místo (zahajovací soutěž)

            Inka Saparová s Delmorou - 4. místo (zahajovací soutěž)

            Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem a s Marselou - 5. místo (zahajovací soutěž)

            Hana Dostálová s Citem

            Monika Dudová s Irvínou

            * v samotném mistrovství se nám už tolik nedařilo

24. 8.   Hradec nad Moravicí

            Inka Saparová s Delmorou - 4. místo

            Vladimír Sapara s Tethys - 4. místo

20. 9.   Třeština - Háj

            Hana Dostálová s Citem - 3. místo

            Vladimír Sapara s Tethys - 4. místo

            Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - 5. místo

            Lenka Dostálová s Irsinou - 6. místo

27. 9.   Žadlovice - veřejný trénink

            Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem - 1. a 5. místo

            Barbora Podsklanová s Del Aifrem - 3. místo

 

rok  2007

11. 3.   Frenštát pod Pradědem - v hale          

Třeština - Háj - Hana Dostálová s Citem

            Lenka Dostálová - 4. místo

7. 4.     Třeština - Háj - veřejný trénink

            Hana Dostálová - 1. místo

            Kateřina Kučerová - 3. místo

15. 4.   Žadlovice

            Hana Dostálová - 2. místo

            Lenka Dostálová - 3. místo

            Kateřina Kučerová - 4. místo

29. 4.   Třeština - Háj - veřejný trénink

            Kateřina Kučerová - 4. místo

            Hana Hanáková - 5. místo

1. 5.     Svébohov - veřejný trénink

            Kateřina Kučerová -  dvakrát 1. místo

            Hana Dostálová - 5. místo

            Lenka Dostálová - 5. místo

19. 5.   Sobotín

            Hana Dostálová - 3. místo a dvě 5. místa

            Kateřina Kučerová - 4. místo

            Barbora Podsklanová 4. místo

19. 5.   Troubelice - veřejný trénink

            Petra Přidalová - 2. místo

            Hana Hanáková - 3. místo

            Inka Saparová - 4. místo

            Vladimír Sapara - 5. místo

25. 5.   Lhota u Konice - veřejný trénink

            Barbora Podsklanová - 1. místo

            Vladimír Sapara - 1. a 5. místo

            Inka Saparová - 3. a 4. místo

2. 6.     Třeština - Háj

            Hana Dostálová - 1. a 4. místo

            Lenka Dostálová - 2. místo

            Petra Přidalová - 3. místo

            Barbora Podsklanová - 3. místo

            Hana Hanáková - 4. místo

23. 6.   Svébohov

            Petra Přidalová - 1. a 2. místo

            Hana Dostálová - 1. a 4. místo

            Lenka Dostálová - dvakrát 3. místo

            Vladimír Sapara - 2., 4. a 6 místo

30. 6. a 1. 7.    Třeština - Háj - Oblastní mistrovství ve skocích a drezůře

            Hana Dostálová - 2. místo

            Lenka Dostálová - 3. a 4. místo

21. 7.   Rudná pod Pradědem

            Hana Dostálová - dvě 3. místa

            Lenka Dostálová - 5. místo

22. 7.   Třeština - Háj - veřejný trénink

            Kateřina Kučerová - 1. místo

28. 7.   Lhota u Konice - veřejný trénink

            Kateřina Kučerová - 1. a 2. místo

            Hana Dostálová - dvě 2. místa a jedno 3. místo

            Petra Přidalová - 3. místo

            Vladimír Sapara - 3. místo

            Lenka Dostálová - dvě 4. místa

            Barbora Podsklanová - 5. místo

10. - 12. 8.      Pardubice - Mistrovství ČR ve skocích a drezůře

            Hana Dostálová s Citem

            Lenka Dostálová s Likenem - 5. místo (zahajovací soutěž na styl)

            Barbora Podsklanová s Bohemian Freyrem

            Kateřina Kučerová s Durangem - 5. místo (zahajovací soutěž na styl)

            * letos se nám ve skocích moc nedařilo, protože měli jsme nejmladší účastníky

18. 8.   Náměšť na Hané - derby

            Vladimír Sapara - 4. místo

            Hana Dostálová - 5. místo

            Hana Hanáková - 7. místo

1. 9.     Třeština - Háj

            Hana Dostálová - 1. a 5. místo

            Kateřina Kučerová - 3. místo

Závody s velkými koňmi

            15. 4. Loštice - Žadlovice

Tereza Polesová ani Andrea Žváčková se neumístily dobře.

            29. 4. Třeština - Háj

Andrea Žváčková získala 2. místo.

            2. 6. Třeština - Háj

Tereza Polesová se umístila na 4. a 6. místě a Andrea Žváčková získala dvě 3. místa.

            10. 6. Troubelice

Tereza Polesová získala 4. a 9. místo a Andrea Žváčková 6. místo.

            23. 6. Svébohov

Tereza Polesová i Andrea Žváčková získaly 7. místo, ale každá v jiné soutěži.

 

rok 2006

5. 3.     Frenštát pod Radhoštěm - v hale        

            Tereza Polesová s Dianou - 2. místo

            Tereza Polesová s Durangem - 4. místo (styl)

            Andrea Žváčková s Citem - 4. místo

            Petra Přidalová s Likenem - 4. místo

            Petra Přidalová s Bohemian Freyrem - neumístila se

16. 4.   Dubicko (Třetina - Háj)

            Tereza Polesová s Dianou - 2. místo

            Tereza Polesová s Durangem - neumístila se

            Andrea Žváčková s Delmorou - dvakrát 4. místo

            Petra Přidalová s Likenem - 3. a 5. místo

23. 4.   Žadlovice

            Petra Přidalová s Likenem - 1. místo

            Tereza Polesová s Gay Glory - 1. místo (1. závody Gay Glory)

            Tereza Polesová s Durangem - 4. místo

            Kateřina Kučerová s Citem - 2. místo

            Kateřina Němcová s Irvínou - 4. místo

            Andrea Žváčková s Delmorou - neumístila se

20. 5.   Troubelice - veřejný trénink

            Petra Přidalová s Likenem - 1. a 2. místo

            Tereza Polesová s Durangem - 2. místo

            Tereza Polesová s Gay Glory - 4. místo

            Kateřina Němcová s Irvínou - 3. místo

            Kateřina Kučerová s Citem - 4. a 5. místo

            Andrea Žváčková s Delmorou - neumístila se

27. 5.   Sobotín

            Kateřina Kučerová s Citem - 1. místo

            Petra Přidalová s Likenem - 1. a 2. místo

            Andrea Žváčková s Delmorou - 1. a 3. místo

            Hana Dostálová s Citem - 2. místo (Hančiny první oficiální závody)

            Tereza Polesová s Dianou - 3. místo

            Tereza Polesová s Gay Glory - neumístila se

            Kateřina Němcová s Irvínou - 4. místo

3. - 4. 6.          Dubicko

            Petra Přidalová s Likenem - 1., 2. a 3. místo

            Tereza Polesová s Dianou - dvakrát 4. místo

            Tereza Polesová s Gay Glory - musela parkur vzdát

            Kateřina Němcová s Irvínou - neumístila se

1. - 2. 7.          Oblastní mistrovství v Dubicku

            Tereza Polesová s Dianou - 5. místo (OM - kategorie starší jezdci), 5. místo (styl)

            Andrea Žváčková s Delmorou - neumístila se (kategorie starší jezdci)

            Kateřina Kučerová s Citem - 1. místo (OM - kategorie mladší jezdci)

            Petra Přidalová s Bohemian Freyrem - 4. místo (před závodem se jí zranil Liken)

28. - 30. 7.      Mistrovství ČR Zduchovice za Prahou

            Petre Přidalové s Likenem - 2. místo

            Kateřině Kučerové s Citem - 3. místo

            * i další dva koníci původem od nás si domů odváželi medaile

12. 8.   Dubicko - Háj - veřejný trénink

            Tereza Polesová s Durangem - 2. místo

            Hana Dostálová s Citem - dvakrát 4. místo

            Petra Přidalová s Lukem - 2. místo (1. závod Luka)

            Kateřina Kučerová s Irvínou - neumístila se

2. 9.     Trojanovice

            Petra Přidalová s Likenem - 1. místo

            Kateřina Kučerová s Irvínou - 1. místo

            Tereza Polesová s Durangem - 2.místo

            Andrea Žváčková s Delmorou - neumístila se

            Hana Dostálová - neumístila se

9. 9.     Dubicko - Háj - veřejný trénink

            Kateřina Kučerová s Likenem - dvakrát 2. místo

            Petra Přidalová s Lukem - neumístila se

16. 9.   Dubicko

            Petra Přidalová s Likenem - dvakrát 3. místo

            Hana Dostálová s Citem - 5. místo

            Kateřina Kučerová s Citem - 5. místo

Závody s velkými koňmi

            4. 3. Frenštát pod Pradědem

Tereza Polesová jela parkur na limit a hned vyhrála.

            16. 4. Dubicko - Háj

Při velké a těžké konkurenci se Tereza Polesová neumístila.

            23. 4. Žadlovice

Tereza Polesová získala 4. místo.

            6. 5. Lanškroun

Tereza Polesová se neumístila.

            13. 5. Hradec nad Moravicí

Tereza Polesová skončila v první třetině a těmito závody udělala půlku kvalifikace na MČR.

            2. 7. Dubicko - Háj

Tereza Polesová získala 3. místo a dodělala kvalifikaci na MČR.

            21. - 23. 7. Karlovy Vary - Mistrovství ČR děti a junioři

Tereza Polesová se svým koněm Dolores Old skončila někde v půlce z 36 koní.

            2. 9. Trojanovice

Tereza Polesová získala 9. a 10. místo. Startovalo tam kolem 80 koní.

            11. 11. Frenštát pod Pradědem

Jelo se v hale a Tereza Polesová získala 13. a 6. místo.