Jdi na obsah Jdi na menu
 


rok 2012

17. 12. 2012

 V letošním roce nás reprezentovali tito jezdci: Monika Dudová, Eliška Látalová, Barbora Švubová, Tereza Eibová a Marie Zlámalová

V červnu nás reprezentovala Aneta Ježková na hřebci Siambo.
Od července nás začala reprezentovat Valerie Chlíbková s klisnou Delmorou.

 

24-25.11. Heroutice – finále Pony Ligy – skokové závody

10.11.  odvoz klisny Rozárky 

3.11. Nové zámky - Hubert

27.10.  Bouzov - Hubert

7.10.  Nové zámky – skoky – veřejný trenink

6.10. Trojanovice – skokové závody

30.9. Bohuňovice – skokové závody

19.9. odvoz hřebečka  Del Harvey  a hřebce Grym novým majitelům

15.9. Litovel – Šargoun – skoky – veřejný trenink

9.9. Pardubice – skokové závody

6.-9.9. Pardubice – výstava – Koně v akci 

23.8. odvoz valacha Dolara k novým majitelům

17.-19.8. Zduchovice MČR - skoky
Na MČR skoky se kvalifikovali  Monika Dudová s Durangem, Eliška Látalová s Citem a Valerie Chlíbková s Delmorou

05.8. odvoz valacha Dante k novým majitelům

04.8. Velké Hoštice – národní výstava ČSP + vozatajské závody (4.kvalifikační kolo vozatajského poháru)

22.7. Pardubice –skokové závody

14.7. Hradec nad Moravicí –skokové závody

10.7. dovoz nazpět hřebce Tengo

5.-6.7. Třeština – Háj –skokové závody – Oblastní Mistrovství Severní Moravy a Slezka
Dovezené 3 medailezlato (Eliška Látalová s Delmorou) stříbro (Eliška Látalová s Citem) bronz (Barča Švubová s mladým Del Dafrey)

1.7. Rudná pod Pradědem –skokové závody

23.6. Žadlovice –vozatajské závody

20.6. dovoz zpět hřebce Grym 8/762  - zapůjčení na připouštění.

17.6. narozen hřebeček, hnědák - bude šimlík, Chamir klisně Chladněnce po hřebci Bohemian Freyr 

15.-17.6. Žadlovice –všestrannost

 16.6. odvoz klisny Lady k novým majitelům

13.6. narozena klisna, ryzka , Des Aila klisně Irv  Desire po hřebci Topik

 9.6. Hradec nad Moravicí –skokové závody

2.6. Třeština – Háj – skokvé závody

27.5. Třeština – Háj – veřejný trénink

21.5. narozena klisna, barva zatím neznámá, Cas Abby klisně Mars Casandře po hřebci Topik (první potomek Casandry )

19.5. Troubelice – veřejný trénink- skoky a vozatajské závody

12.5. Hradec nad Moravicí –skokové závody

8.5. Bohuňovice –skokové závody

8.5. Heroutice  –skokové závody

7.5. odvoz klisny Mercy k novým majitelům

7.5. odvoz klisny Tessy k novým majitelům

1.5. dovoz hřebečka Amik 71/505, isabelák, narozeného 1.5.2011, klisně Irs Adis po hřebci Durango

29.4. narozen Majster isabelák hřebeček klisně Máje po hřebci Bohemian Freyr

25.4. odvoz hřebce Grym 8/762  - zapůjčení na připouštění.

21.4. v Žadlovicích –skokové závody

15.4. v Trojanovicích -skokové závody  

8.4. v Třeština – Háj – veřejný trénink

5.4.2012 v Olešnici -Svod klisen čsp  od nás se účastnila klisna 68/372 Irv Erika po O: 2829 Liken  z M: 68/697 Irvína,  hodnocena známkou 8b

5.4. narozen světle ryzí hřebeček Del Harvey klisně Delmoře po hřebci Topik (první potomek Topika v ČR)

1.4. v Třeština – Háj – veřejný trénink

 24.3. v Trojanovicích -skokové závody

22.3. narozen strakatý hřebeček Ignacio klisně Irise po hřebci Bohemian freyr

3.3. dovoz hřebce Grym 8/762 , izabelák,  welsch –part- bred, narozen 18.04.2005, klisně Maia po hřebci Grey

29.2. odvoz hřebce Tengo

01.2.  odvoz Siga

19.1. se narodila první klisnička Dakota (ryzka s odznaky) klisně Dianě po Bohemian Freyr 

 

 Letos jsme začínali už v březnu v hale a to:

Dne  24.3.2012 v Trojanovicích -skokové závody  
Eliška Látalová s Citem zajela soutěž (stupňovaná obtížnost do 60 cm) za 0 tb a umístila se na krásném 1.místě z 11, v druhé soutěži (ZLP handicap)také za 0 tb a umístila se na 2.místě z 26.
Barbora Švubová s Del Dafrey zajela soutěž (stupňovaná obtížnost do 60 cm) za 0 tb a umístila se na  8.místě z 11, v druhé soutěži (ZLP handicap)za 9 tb a umístila se na 21.místě z 26.
Monika Dudová s Durangem zajela soutěž ZLP za 4 tb a umístila se na 18.místě z 26, v druhé soutěži LP** za 0tb a umístila se na krásném 1.místě z 16.

Dne 1.4.2012 v Třeština – Háj – veřejný trénink
Barbora Švubová s Del Dafrey zajela soutěž (dvoufázové skákání 50 cm/60 cm) za 0 tb a umístila se na 2.místě, v druhé soutěži (dvoufázové skákání 60cm/70cm) za 0 tb a neumístila se.
Monika Dudová s Durango zajela soutěž (dvoufázové skákání 60/70 cm) za 0tb a umístila se na 1.místě, v druhé soutěži (dvoufázové skákání 80/90) za 0tb a umístila se na 2.místě

Svod klisen ČSP  konaný dne 5.4.2012 v Olešnici
Přítomny byly pouze 4 klisny, nejlépe hodnocena byla klisna:
53/218 Darja    po O: -   z M:-  hodnocena známkou 8,5b
68/372 Irv Erika po O: 2829 Liken  z M: 68/697 Irvína,  hodnocena známkou 8b
68/543 Vidarka po O: 1150 Vidar  z M: 4/412 Rozárka,  hodnocena známkou 7,75b
Ramira po O: -   z M: 68/928 Rebeca,  hodnocena známkou 7,5b
Klisny hodnotil Petr Rydval


Dne  8.4.2012.v Třeština – Háj – veřejný trénink
Barbora Švubová s Del Dafrey zajela soutěž dvoufázové skákání 50 cm/60cm za 0.tb a umístila se na 3.místě, v druhé soutěži dvoufázové skákání 60cm/70cm za  4.tb a neumístila se.
Tereza Eibová - Siambo 1.soutěž. Dvoufázové skákání -50/60cm za 4 tr. body, umístění na 5.místě ze 7, 2.soutěž - dvoufázové skákání 60/70cm za 12tr.bodů, neumístěna
Marie Zlámalová s Gay Glory Dvoufázové skákání -50/60cm 2.soutěž - dvoufázové skákání 60/70cm – bez umístění

Dne 15.4.2012.vTrojanovicích - skokové závody
Barbora Švubová s Del Dafrey zajela soutěž (ZLP handicap ) a byla vyloučena, v druhé soutěži(LP handocap) za 4.tb a umístila se na 8.místě
Monika Dudová s Durangem zajela soutěž LP* za 0tb a umístila se na 1.místě z 13 , v druhé soutěž SP* za 4tb a umístila se na 4.místě z 8

Dne  21.4.2012.v Lošticích - skokové závody
Barbora Švubová s Del Dafrey zajela soutěž ZLP handicap za 0.tb a umístila se na 2.místě z 8, v druhé soutěži LP* handicap za 0.tb (rozeskakování 4.tb) a umístila se na 3.místě z 8.
Eliška Látalová s Citem zajela soutěž ZLP handicap za 0.tb a umístila se na 3.místě z 8, v druhé soutěži LP* handicap za 4.tb a umístila se na 5.místě z 8.
Marie Zlámalová s Gay Glory zajela soutěž ZLP handicap za 4tb umístila se na 5.místě z 8, v druhé soutěži LP* handicap za 4tb a umístila se na 6.místě z 8.
Eliška Látalová s Bohemian Freyr   soutěž ZLP handicap ani soutěž LP handicap nedokončila.
Monika Dudová s Durangem zajela soutěž LP* handicap za 4.tb a umístila se na 4.místě z 8 , v druhé soutěži Z s velkými koňmi za 0tb a umístila se na 3.místě z 12.

Dne 8.5.2012 v Herouticích -skokové závody
Monika Dudová s Durangem zajela soutěž LP** handicap za 4.tb a umístila se na 15.místě z 24 , v druhé soutěži SP** handicap za 8tb a neumístila se.

Dne 8.5.2012 v Bohuňovicích -skokové závody
Eliška Látalová s Citem zajela soutěž ZLP handicap za 0.tb a umístila se na 4.místě z 22, v druhé soutěži LP* handicap za 0.tb a umístila se také na 4.místě z 12
Barbora Švubová s Del Dafrey zajela soutěž ZLP handicap za 0.tb a umístila se na 6.místě z 22, v druhé soutěži LP handicap za 8.tb a umístila se na 10.místě z 12
Marie Zlámalová s Gay Glory zajela soutěž  ZLP-vyloučeni v druhé soutěži LP za 4 tb a umístila se na 8.místě z 12.

Dne 12.5.2012 v Hradec nad Moravicí skokové závody
Eliška Látalová s Citem zajela soutěž ZLP handicap za 0.tb a umístila se na 6.místě z 14, v druhé soutěži LP handicap také za 0.tb a umístila se na krásném 2.místě z 14 dvojic
Barbora Švubová s Del Dafrey zajela soutěž ZLP handicap za 7.tb a umístila se na 12.místě z 14, v druhé soutěži LP handicap za 4.tb a umístila se na 9.místě z 14.
Marie Zlámalová s Gay Glory zajela soutěž ZLP za 4 tb a umístila se na 9.místě z 14, v druhé soutěži LP za 16 tb a umístila se na 12.místě z 14.
Monika Dudová s Durangem zajela soutěž SP* handicap za 4.tb a umístila se na 3.místě z 6 , v druhé soutěži STPB* poprvé bez trestných bodů se umístila na 1.místě ze 3 dvojic.

Dne 19.5.  v Troubelice – veřejný trénink- skoky a vozatajské závody
Barbora Švubová s Del Dafrey zajela soutěž dvoufázové skákání 60/70 cm za 0.tb a umístila se na 1.místě, v druhé soutěži parkur do 70 cm za 5.tb a neumístila se.
Tereza Eibová s Irv Erikou jela poprvé soutěž 60/70cm – byla vyloučena, ale parkur dojela.
1.kolo VP SCHČSP
Petr Odložil st. + Lucie Odložilová – Del Dafrey  + Bohemian Freyr (5.místo/z 7)
Lucie Odložilová + Petr Odložil st. – Cit + Irv Erika (3.místo/z 7)

Dne 27.5. Třeština – Háj – veřejný trénink
Marie Zlámalová s Gay Glory Dvoufázové skákání -60/75cm 2.soutěž - dvoufázové skákání 75/85cm

Dne 2.6. Třeština – Háj – skokvé závody
Monika Dudová s Durangem zajela soutěž LP* handicap za 9.tb a umístila se na 15.místě z 19 , v druhé soutěži SP* handicap za 0.tb a soutěž vyhrála.
Eliška Látalová s Citem zajela soutěž LP* handicap za 8.tb a umístila se na 14.místě z 19, v druhé soutěži SP* handicap za 0.tb a umístila se na krásném 2.místě z 13 dvojic
Barbora Švubová s Del Dafrey zajela soutěž ZLP handicap za 0.tb a umístila se na 3.místě z 7, v druhé soutěži LP* handicap za 0.tb a umístila se na 7.místě z 19.
Marie Zlámalová s Gay Glory jela soutěž ZLP a LP v obuch byla vyloučena pro pád jezce.
Aneta Ježková se Siambem zajela soutěž ZLP handicap za 0.tb a umístila se na 4.místě z 7, v druhé soutěži LP* handicap za 4.tb a umístila se na 12.místě z 19

Dne 9.6. Hradec nad Moravicí –skokové závody
Monika Dudová s Durangem zajela soutěž SP** handicap za 4.tb a umístila se na 3.místě z 8 , v druhé soutěži STPB* bez trestných bodů se umístila na 1.místě ze 4 dvojic
Eliška Látalová s Citem zajela soutěž ZLP handicap za 4.tb a umístila se na 5.místě z 8, v druhé soutěži LP** handicap také za 0.tb a umístila se na krásném 4.místě z 12 dvojic
Barbora Švubová s Del Dafrey zajela soutěž ZLP handicap za 0.tb a umístila se na 2.místě z 8, v druhé soutěži LP** handicap za 15.tb a umístila se na 11.místě z 12

Dne 15.-17.6. Žadlovice –všestrannost
Jela zde jen Monika Dudová s Durangem jela soutěž pony L a umístila se na 7.místě z 11 dvojic.

Dne 23.6. Žadlovice- vozatajství - 2.kolo VP SCHČSP
Petr Odložil st. + Lucie Odložilová –Bohemian Freyr + Grym (2.místo/z 6)
Lucie Odložilová + Petr Odložil st. – Cit + Irv Erika (3.místo/z 6)

Dne 1.7. Rudná pod Pradědem –skokové závody
Monika Dudová s Durangem zajela soutěž SP* handicap za 4.tb a umístila se na 2.místě z 10 , v druhé soutěži STPB* 8tb se umístila na 4.místě z 5 dvojic.

Dne 5.-6.7. Třeština – Háj –skokové závody – Oblastní Mistrovství Severní Moravy a Slezka
Dovezené 3 medaile
: zlato (Eliška Látalová s Delmorou) stříbro (Eliška Látalová s Citem) bronz (Barča Švubová s mladým Del Dafrey)
Tereza Eibová s Irv Desire zajela zahajovací soutěž čistě, v oblastním mistrovství Benjamini se umístila na 6.místě z 11
Eliška Látalová s Delmorou  zajela soutěž ZL –  a oblastním mistrovství Benjamini vyhrála  z 11
Barbora Švubová s Del Dafrey zajela soutěž LP** handicap za 0.tb a umístila se v OM na 3.místě z 9, v druhé soutěži SP** handicap za 15.tb a umístila se na 11.místě z 12
Eliška Látalová s Citem zajela soutěž LP** handicap za 0.tb a umístila se v OM na 2.místě ze 4, v druhé soutěži SP** bez trestných bodů a umístila se na 1.místě z 10 dvojic.
Monika Dudová s Durangem zajela soutěž LP** handicap za 4.tb a umístila se v OM na 5.místě z 9 , v druhé soutěži STPB** bez trestných bodů a umístila se na 1.místě z 6 dvojic.

Dne 14.7. Hradec nad Moravicí –skokové závody
Valerie Chlíbková s Delmorou zajela soutěž LP handicap za 0.tb a umístila se na 5.místě z 12, v druhé soutěži SP handicap za 0.tb a umístila se na 2.místě z 4

Dne 15.7. Hradec nad Moravicí - vozatajství- 3.kolo VP SCHČSP
Petr Odložil st. + Petr Odložil ml. –Bohemian Freyr + Grym (7.místo/z 10)

Dne 22.7. Pardubice –skokové závody
Eliška Látalová s Citem v soutěži LP* handicap byla vyloučena, v druhé soutěži SP* handicap za 0.tb a umístila se na 6.místě z 14.
Valerie Chlíbková s Delmorou zajela soutěž LP handicap za 4.tb a umístila se na 5.místě z 9, v druhé soutěži SP* handicap za 0.tb a umístila se na 2.místě z 14.
Monika Dudová s Durangem zajela soutěž SP* handicap za 4.tb a umístila se na 10.místě z 14 , v druhé soutěži stupňovaná obtížnost do 100cm bez trestných bodů a umístila se na 3.místě z 21 dvojic.

Dne 04.08.2012 Velké Hoštice – Národní výstava ČSP – 10 ročník této výstavy poprvé jinde než na Olešnicích : Zde byly vystaveny klisny Irv Desire 4roky a Irv Erika 3roky(obě ve své kategorii vyhrály) dále hřebec Siambo 4roky, který skončil na 3.místě, a hřebec Bohemian Freyr který se stal ŠAMPIONEM výstavy.
4.kolo VP SCHČSP

Petr Odložil st. + Petr Odložil ml. –Bohemian Freyr + Grym (5.místo/z 11)
Lucie Odložilová + Pavel Poles ml. – Irv Desire + Irv Erika (7.místo/z 11)

Dne 17.-19.8. Zduchovice MČR – skoky
V zahajovacím skákání ZLPA pro jezdce ve věku 8-12 let na styl se Eliška Látalová s Citem umístila na krásném 4.místě ze 17 dvojic.
V prvním kole LPA pro jezdce 8-12 let a zároveň v otevřené soutěži se Eliška Látalová s Citem umístila  na 4.místě ze 12 dvojic.
  V druhém kole LPA pro jezdce 8-12 let a zároveň v otevřené soutěži se Valerie Chlíbková s Delmorou umístila na krásném 1.místě.
MČR ve skákání věkové kategorie 8-12 let na pony A z 14 dvojic skončila: Eliška Látalová s Citem na 5.místě, Valerie Chlíbková s Delmorou umístila na  9.místě
V prvním kole SPB pro jezdce 13-16 let a zároveň v otevřené soutěži se Monika Dudová s Durangem umístila na krásném 1.místě z 10 dvojic. V druhém kole SPB pro jezdce 13-16 let a zároveň v otevřené soutěži se Monika Dudová s Durangem umístila na krásném 2.místě z 8 dvojic.
MČR ve skákání věkové kategorie 13-16 let na pony  B z 21 dvojic skončila: Monika Dudová s Durangem  na 7.místě

Dne 6.-9.9. Pardubice – výstava – Koně v akci –
zde byli předváděni v zápřeži Bohemian Freyr s Del Dafrey a Cit s Irv Erikou, na této výstavě proběhlo finále Vozatajského poháru ČSP
5.kolo a Finále VP SCHČSP
Petr Odložil st. + Petr Odložil ml. –Bohemian Freyr + Del Dafrey (7.místo/z 13)
Lucie Odložilová + Pavel Poles ml. – Cit + Irv Erika (4.místo/z 13)
Finále jezdí 4nejlepší, co dosáhnou nejvíce bodů ze všech kol. Ve finále se střídají koňské páry (každej jede s každu párou) od nás se tam dostali oba.
Petr Odložil st. + Petr Odložil ml. - Ve finále skončili na krásném 2.místě
Lucie Odložilová + Pavel Poles ml. -  Ve finále skončili na3.místě


Dne 9.9. Pardubice – skokové závody
Eliška Látalová s Delmorou  zajela soutěž LP* handicap za 0.tb a umístila se na 5.místě z 12
Eliška Látalová s Citem zajela soutěž LP* handicap za 4.tb a umístila se na 8.místě z 12,
Monika Dudová s Durangem zajela soutěž LP* handicap za 8.tb a umístila se na 10.místě z 12 , v druhé soutěži SP** vyloučena.
Tereza Eibová s Irv Desire zajela soutěž hobby 80/90cm za 4.tr., z 19. neumístěna,v soutěži LP za0.tr.b se umístila na 6.místě z 12
Barbora Švubová s Del Dafrey zajela soutěž 80/90 cm - vyloučena z 19, v druhé soutěži LP handicap - vyloučena ze 12

Dne 15.9. Litovel – Šargoun – skoky – veřejný trenink
Barbora Švubová s Del Dafrey zajela soutěž  do 60 cm za 4.tb a neumístila se ze 16, v druhé soutěži do 80 cm za 0.tr.b a umístila se na 3.místě z 20
Tereza Eibová s Irv Desire zajela soutěž  do 60 cm za 0.tb a umístila se ze na2.místě z 16, v druhé soutěži do 80 cm za 8.tr.b a neumístila se z 20
 
Dne 29.9. Bohuňovice – skokové závody
Eliška Látalová s Delmorou  jela soutěž ZP–  a ZM bez umístění
Eliška Látalová s Citem 
zajela soutěž ZP a umístila se na 5.místě z 10, v soutěži ZM bez umístění
Tereza Eibová s Irv Desire jela zde soutěž ZLP a LP dvoukolovou soutěž a skončila 10 ze 13, a jela zde  ještě stupňovanou obtížnost do 90cm.
Barbora Švubová s Del Dafrey jela zde soutěž  ZLP a ZM bez umístění

 Dne 7.10.  Nové zámky – skoky – veřejný trenink
Barbora Švubová s Del Dafrey zajela soutěž křížkový parkur za 0.tb a umístila se na 3.místě z 13, v druhé soutěži dvoufázové skákání 50/60 cm  za 0.tr.b a umístila se na 1.místě.
Tereza Eibová s Irv Desire zajela soutěž křížkový parkur za 0.tb a umístila se na 4.místě z 13, v druhé soutěži dvoufázové skákání 50/60 cm  za 4.tr.b bez umístění.

Dne 27.10.  Bouzov – Hubert – účastnily se Monika Dudová s Durangem, Monika Táborská s Chladněnkou, Barbora Švubová s Del Dafrey, Eliška Látalová s Delmorou, Tereza Eibová s Irv Desire, Valerie Chlíbková s Tengem, Šárka Rosmanová s Isharou, Iveta Rosmanová s Tracy, Barbora Zlámalová s Mars Casandrou. V zápřeži Adolf Odložil se Siambem a Farvelem, Petr Odložil s Bohemian Freyr a Irs Enricem, Lucie Odložilová s Citem a Irv Erikou.

Dne 3.11. Nové zámky - Hubert– účastnily se Monika Dudová s Durangem, Barbora Švubová s Del Dafrey, Eliška Látalová s Delmorou, Tereza Eibová s Irv Desire. V zápřeži Adolf Odložil se Siambem a Farvelem, Petr Odložil s Bohemian Freyr a Irs Enricem, Lucie Odložilová s Citem a Irv Erikou.

Dne 24-25.11. Heroutice – finále Pony Ligy – skokové závody
Zde jela jen Eliška Látalová s Citem v soutěži ZLP za 0.tb a umístila se na 10.místě z 12, v druhé soutěži LP** za 0.tb a umístila se na 10.místě z 19, ve finále Pony Ligy SP* za 0.tb a umístila se na 4.místě z 11.